Prywatny DETEKTYW PRUSZKÓW

DETEKTYWI PRUSZKÓW MONIKA i KRZYSZTOF

Sklep detektywa

Sklep Detektywa Pruszków, Sklep Detektywistyczny Pruszków - urządzenia szpiegowskie - kamery, lokalizatory i podsłuchy. 

Od 2006r usługi detektywistyczne na terenie Pruszkowa i okolic wspomagamy użyciem dobrego sprzętu detektywistycznego, głównie profesjonalnych lokalizatorów GPS oraz podsłuchów w formie rejestratorów dźwięku do zastosowań w mieszkaniu, biurze czy aucie.

Detektyw Krzysztof to specjalista w zakresie akcesorii szpiegujących, w tym także odnośnie weryfikacji i wykrywania podsłuchów. Posiada średnie wykształcenie informatyczne oraz szkolenie z zakresu instalowania i konserwacji urządzeń i systemów zabezpieczenia techniczengo ukończone w Polskiej Izbie Systemów Alarmowych a także licencję pracownika zabezpieczenia technicznego. 

Klientom z terenu Pruszkowa doradzamy jaki sprzęt detektywistyczny użyć aby wykryć zdradę, kradzież w firmie, czy ustalić co robi niania lub dziecko.

Wspomniane doradztwo dotyczy także przepisów prawnych związanych z użyciem urządzeń szpiegowskich oraz informacje co może stawić pełnoprawny dowód.

Sprzęt detektywistyczny dowozimy na terenie Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Brwinowa, Piastowa, Podkowy Leśnej, Komorowa, Nadarzyna, Raszyna, Janki, Ożarowa Mazowieckiego po kontakcie telefonicznym z naszymi Detektywami. 

Jesteśmy także w stanie zaproponować instalację oprogramowania szpiegowskiego na telefonie lub takowe wykryć. 

Nasza oferta to także Sklep Detektywa Warszawa www.sklep-detektywa.eu

Zapraszamy do kontaktu - wykrywanie podsłuchów Pruszków, podsłuchy sklep Pruszków, sklep detektywistyczny Pruszków, wypożyczanie sprzętu detektywistycznego Pruszków.

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy