Prywatny DETEKTYW PRUSZKÓW

DETEKTYWI PRUSZKÓW MONIKA i KRZYSZTOF

Detektyw Pruszków Dowody Zdrady, Prywatny Detektyw Pruszków Rozwód
Skuteczny Detektyw Siedlce Rozwód, Dobry Detektyw Siedlce Dowody na Zdradę

Dowody zdrady

Detektywi Pruszków Dowody na Zdradę, Kobieta Detektyw Pruszków Dowody Zdrady, Usługi Detektywistyczne od 2006r - Skuteczna praca Prywatnego Detektywa Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Piastów, Podkowa Leśna, Komorów, Nadarzyn, Raszyn, Janki, Ożarów Mazowiecki w celu zebrania dowodów zdrady i dowodów do rozwodu. 

Zbieranie materiału dowodowego w zakresie zdrady to podstawowa usługa świadczona przez nasze Biuro Detektywistyczne Pruszków. Jesteśmy Specjalistami od Dowodów na zdradę od 2006r.

Skupiamy się na wykonaniu zdjęć detektywistycznych lub nagrań video, które dokumentują zdradę, niewierność lub wskazują na brak lojalności partnera, partnerki lub męża/żony. 

Nasi Detektywi zeznają w Sądzie. Współpracujemy ze skutecznymi i dobrymi Adwokatami/Kancelariami Adwokackimi z Pruszkowa i okolic. Na Państwa życzenie wskażemy także skuteczną kancelarię prawną z Warszawy. 

Po zakończeniu zlecenia, klient Agencji Detektywistycznej dostaje sprawozdanie z materiałem dowodowym, który udało się zebrać w sprawie detektywistycznej. 

Przed rozpoczęciem współpracy wstępnie doradzamy prawnie, wskazując na czym polega praca Detektywa w zakresie udawadaniania niewierności oraz jakie dowody można zdobyć wynajmując nasze Biuro Detektywistyczne. Czasami są to zdjęcia wskazujące na wspomnianą nielojalność, systematyczność spotkań z inną osobą lub wyraźnie pokazujące łączące ich relacje. 

Nasza umowa detektywistyczna zawiera szczegółowy cennik oraz inne zapisy, takie jak, np. nadzór klienta nad wydatkami i kosztami usługi detektywistycznej. 

Zapraszamy do kontaktu - nasi Detektywi są dostępni na spotkanie: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Piastów, Podkowa Leśna, Komorów, Nadarzyn, Raszyn, Janki, Ożarów Mazowiecki

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy