Prywatny DETEKTYW PRUSZKÓW

DETEKTYWI PRUSZKÓW MONIKA i KRZYSZTOF

Agencja Detektywistyczna Pruszków, Detektyw Pruszków Ceny
Biuro Detektywistyczne Pruszków, Agencja Detektywi Pruszków

O nas

Detektywi PRUSZKÓW - Agencja Detektywistyczna PRUSZKÓW to profesjonalni Prywatni Detektywi, którzy wykonaja usługę na terenie: Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Piastów, Podkowa Leśna, Komorów, Nadarzyn, Raszyn, Janki, Ożarów Mazowiecki - skuteczne i tanie stawki pracy Prywatnego Detektywa.

Monika - Kobieta Detektyw, od 2011r  właścicielka Kobiecej Agencji Detektywistycznej FEMINA, Specjalistka od Zdrad, w latach 2006 - 2011 Asystentka Prywatnego Detektywa w Biurze Detektywistycznym MAXIMUS  - jednej z pierwszych firm detektywistycznej działającej także na terenie Pruszkowa. 

Krzysztof - Prywatny Detektyw z licencją od 2006r, były pracownik Komendy Głównej Policji, w latach 2005-2014 właściciel Biura Detektywistycznego MAXIMUS, które przed zdobyciem uprawnień detektywistycznych zajmowało sie profesjonalnym doradztwem w zakresie windykacji należności, w tym ustalaniem majątku oraz poszukiwaniem dłużników. 

Wspólnie tworzymy duet Prywatnych Detektywów, o których skuteczności świadczą setki wykonanych usług detektywistycznych, nie tylko w Pruszkowie, ale także w ich okolicach jak Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Piastów, Podkowa Leśna, Komorów, Nadarzyn, Raszyn, Janki, Ożarów Mazowiecki.

Od początku działalności detektywistycznej, stawiamy na wykonywanie zdjęć lub nagrań, bo to stanowi dobry dowód w sprawie sądowej. 

Nasz cennik usług detektywistycznych na terenie Pruszkowa jest tak skonstruowany aby zapewnić skuteczność realizacji zlecenia oraz dopasować się do realiów branży. W wielu sprawach stosujemy zniżku i rabaty oraz gratisowo wypożyczamy sprzęt detektywistyczny

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, celem wskazania możliwości naszych Detektywów oraz podania stawek pracy Detektywa na terenie Pruszkowa i okolic.

Spotykamy się w miejscu dogodnym dla klienta naszej Agencji Detektywistycznej Pruszków.

Działamy także na terenie Warszawy - www.prywatnydetektyw.waw.pl Skuteczny i dobry Detektyw Warszawa, www.kobieta-detektyw.waw.pl - Kobieca Agencja Detektywistyczna Warszawa

Zadzwoń. Detektyw Pruszków Ceny nie jest u nas tajemnicą. 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy